رسم نپوشیدن شلوار 8 ژانویه در مترو 25 کشور جهان

جستجوبرای خرید و رزرو اینترنتی بلیط هواپیما

رسم نپوشیدن شلوار 8 ژانویه در مترو 25 کشور جهان

این رسم از شانزده سال گذشته وارد کشور هایی امریکایی شده است مردم نظر خاصی راجب این کار ندارند , می گویند همانند رسم های کهن و دیرینه نپوشیدن شلوار

همیشه شاهد رسم های عجیب بعضی از کشورها در یک روز از سال هستیم که گاه این رسم کاری معقول می باشد و گاهی نیز نامعقول همانند رسم شهر های امریکایی در یک روز از سال مردم بدون شلوار باید سوار مترو شوند در ادامه گروه سفیدک در این باره بیشتر برای شما کاربران عزیز توضیح می دهد.

علت مرسوم شدن نپوشیدن شلوار در مترو

این رسم از شانزده سال گذشته وارد کشور هایی امریکایی شده است مردم نظر خاصی راجب این کار ندارند , می گویند همانند رسم های کهن و دیرینه نپوشیدن شلوار هم یک رسم است. در سال اولی که این رسم اجرایی شد تنها 7 نفر از افراد شلوار نپوشیدن البته باید یاداور شویم  مردم تنها در مترو حق دارند شلوار نپوشند آن هم در روز هشت ژانویه که به مترو سواری بدون شلوار مرسوم است.

برای اولین بار مردم چه برخوردی با این رسم داشتند

در سال اول که تنها هفت نفر این رسم را اجرایی کردند ان هفت نفر با هم قرار گذاشتند اگر کسی راجب شلوار نپوشیدنشان سوال کرد بگویند فراموش کرده اند شلوار بپوشند که متاسفانه یا خوشبختانه هیچ کس با آن ها کاری نداشت و حتی کوچکترین عکس العملی به شلوار نپوشیدن آن هفت نفر نداشتند. از سال های بعد این رسم بطور گسترده تری ادامه پیدا کرد تا الان که 25 کشور و 60 شهر دنیا از رسم نپوشیدن شلوار در 8 ژانویه پیروی می کنند.