زندگی nomadic یا کوچ گری چگونه است؟

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

زندگی nomadic یا کوچ گری چگونه است؟

 

شاید شما هم در وبسایت های انگلیسی زبان در مورد زندگی nomadic مطالبی دیده باشید. امروز قصد داریم کمی در مورد این سبک زندگی بنویسیم. سبکی که شاید بسیاری از ما آرزوی آن را داریم ولی رسیدن به آن را غیر ممکن می بینیم.

شاید در فیلم ها یا دوروبرتان آدم هایی را دیده باشید که همیشه در سفرند. شاید بتوان گفت مثل عشایر همیشه در حرکتند. در ادامه چند تا از ویژگی های این نوع زندگی را برایتان آماده کرده ایم:

انسان های همیشه در سفر، خانه ی دائمی ندارند. محلی دارند که بتوان اسمش را خانه گذاشت ولی هیچوقت بیش از چند روز یا چند ماه آنجا نمی مانند. همیشه در تغییر و حرکتند و هرجا که ساکن شوند موقتی است.

دراین نوع زندگی، در حرکت بودن مسئله ی مهم زندگی است و بقیه مسائل مثل شغل و رابطه طبق این شیوه انتخاب میشوند. یعنی یک کوچ گر، بقیه مسائل زندگیش را باتوجه به این نوع زندگیش تنظیم میکند.

دراین نوع زندگی فرد سعی میکند تعلقی نداشته باشد که او را از درسفر بودن همیشگی بازدارد. مثل شغلی که نمیتوان از آن بیرون آمد، حیوان خانگی ای که نمیتوان ازش دل کند، دوستی که نمیتواند این شیوه از زندگی را قبول کند.

افراد در کوچ، انسان های باهوش، آسان گیر و جذابی میشوند. این بخاطر تجربه هایی است که در طول سفر میتوانند بدست بیاورند، دیدن رسوم و افراد مختلف و بودن در شرایط متغیر.

این افراد زندگی را سخت نمیگیرند. دائم در تغییر بودن به آنها یاد میدهد که هیچ چیز ماندنی نیست و همه چیز موقتی است. با این نگرش نمیتوان خیلی غم دنیا را خورد.

سفر سبک یکی دیگر از ویژگی های این نوع زندگی است. کوله شان خانه شان است و چون خانه برایشان مهم نیست پس بهتر است آزاد و سبک باشند. هرچیزی که لازم ندارند را دور میندازند.

این افراد خوشرو و محترم میشوند. آنها در اجتماع هستند و لازم است که تنها نباشند.

افراد همیشه در سفر سریع فکر میکنند و خود را با شرایط وفق میدهند. در سفر و در شرایط سخت متبحر شده اند و میدانند در هر شرایطی چه تصمیمی بگیرند. آدمی که در مورد هرچیزی به سختی میتواند تصمیم بگیرد خیلی خوب است که مدتی این شیوه از زندگی را تجربه کند.

در روز های آینده افرادی را معرفی خواهیم کرد که این سبک زندگی را پیش گرفته اند و از دید آنها دنیا را به شما نشان خواهیم داد . همچنین گروه هایی که این افراد تشکیل داده اند تا به هم در کسب درآمد لازم برای زندگیشان کمک کنند را معرفی می کنیم.

منبع: گردالی

برچسب ها: خريد بليط هواپيما | خريد آنلاين بليط هواپيما | چارتر | قطار زندگی | قطار خاطرات | بليط چارتر | بليط هواپيما | بليط قطار | قطار | HK۲۴.ir