يك سوم ايرلاين‌های كشور از مدار خارج هستند

خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطار

یك سوم ایرلاین‌ های كشور از مدار خارج هستند

قیمت بلیط هواپیما-ایرلاین های ایران

معاون رییس‌جمهور با اشاره به اینكه تحریم‌ها خسارتی معادل روزانه ۱۹۰ میلیون دلار به صنعت كشور وارد كرده‌اند، گفت: ایرلاین‌های كشور ۲۵۰ هواپیما دارند كه ۸۰ هواپیمای مسافربری زمین‌گیر هستند. مسعود سلطانی‌فر در آیین افتتاح هتل پنج ستاره سمنان با اشاره به اینكه به تازگی پنج هزار و 800 میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق توسعه ملی به طرح‌های حوزه میراث فرهنگی و گردشگری اختصاص یافته است، اظهار داشت: با تخصیص این اعتبار 31 هتل ناتمام در كشور تكمیل می‌شود و به بهره‌برداری می‌رسد. سلطانی‌فر یادآور شد: در مجموع در زمان حاضر 900 طرح گردشگری در كشور با اعتباری بالغ بر 300 هزار میلیارد ریال توسط سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در حال ساخت است كه هتل‌های سه و پنج ستاره هستند، در حال حاضر در كشور هزار و 100 هتل و 600 هتل آپارتمان فعال وجود دارد. رییس سازمان میراث فرهنگی كشور با اشاره به اینكه عده‌ای دوره تحریم‌ها را كاغذپاره می‌دانستند، گفت: همین تحریم‌ها خسارتی معادل روزانه 190 میلیون دلار به صنعت كشور وارد كردند.
سلطانی‌فر با بیان اینكه اكنون ایرلاین‌های كشور 250 هواپیما دارند، افزود: از این تعداد 80 هواپیما زمینگیرند و یك سوم ایرلاین‌ها از مدار خارج و بقیه هواپیماها قدیمی هستند و میانگین عمرشان 27 سال است. وی تاكید كرد: آنها كه تحریم‌ها را كاغذپاره می‌دانستند، گویی هیچ اطلاعی از این‌گونه موضوعات نداشتند. سلطانی‌فر به اجرای برجام اشاره و عنوان كرد: برجام دستاورد و پیروزی بزرگ نظام و انقلاب است كه پس از دوران شكوهمند دفاع مقدس، دومین دستاورد كشور است. وی با اشاره به اینكه در دوران دفاع مقدس برخلاف تمام جنگ‌های 200 سال گذشته كه بخشی از خاك كشور از دست می‌رفت، ایران با سربلندی پیروز شد، ادامه داد: در مذاكرات هسته‌ای نیز با حمایت رهبری، تلاش رییس‌جمهوری و تیم مذاكره‌كننده، در مقابل شش قدرت دنیا به نتیجه رسیدیم. سلطانی‌فر حفظ دستاوردهای هسته‌ای و لغو كامل تحریم‌ها را دو دستاورد مذاكرات هسته‌ای دانست و تاكید كرد: تاكنون چنین فرازی در تاریخ سیاسی ایران وجود نداشته است،قیمت بلیط هواپیما.
معاون رییس‌جمهوری به سفر اخیر دكتر روحانی به اروپا اشاره و اضافه كرد: در این سفرها از دكتر روحانی در حد یك رییس‌جمهور درجه یك استقبال شد. به گزارش میراث فرهنگی، رییس سازمان میراث فرهنگی كشور همچنین به جاذبه‌های مختلف گردشگری در استان سمنان اشاره كرد و گفت: این استان باید از حالت معبر خارج و به مقصد گردشگری تبدیل شود كه با وجود بناها، اقلیم متفاوت، كویر، كوهستان و مناطق تاریخی قابل توجه، ظرفیت مناسبی برای گردشگری فرهنگی و طبیعت‌گردی باشد.  سلطانی‌فر راه‌اندازی تورهای ویژه سمنان‌گردی با توجه به بخش‌های فرهنگی و طبیعی این استان را خواستار شد و با اشاره به افتتاح هتل پنج‌ستاره در سمنان، افزود: رویكرد دولت در حوزه گردشگری، حمایت از سرمایه‌گذاران است و سرمایه‌گذار این هتل نیز با انرژی زیادی به كار پرداخته است. رییس سازمان میراث فرهنگی با بیان اینكه ایران یك كشور موزه است، تصریح كرد: در گذشته از ظرفیت گردشگری و بهره‌گیری از میراث فرهنگی كشور بهره‌برداری خوبی نشده است،خرید بلیط هواپیما.