افزایش شمار پروازهای فرودگاه‌های مازندران

خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطار

افزایش شمار پروازهای فرودگاه‌های مازندران

مدیر کل فرودگاه‌های مازندران گفت: شمار پروازهای فرودگاه‌های مازندران در نوروز افزایش یافت. (موسی مشاءزمینی) با اشاره به این‌که استقبال مسافران نوروزی با پروازهای داخلی و خارجی از فرودگاه بین‌المللی ساری قابل قبول بود، اظهار کرد: شمار پروازهای ورودی و خروجی نوروزی از 25 اسفندماه تا هفتم فروردین 95، 88 پرواز بود. وی افزود: 7071 مسافر ورودی و خروجی پروازهای داخلی و 2656 مسافر ورودی و خروجی پروازهای خارجی از فرودگاه ساری جابجا شدند.
مدیرکل فرودگاه‌های مازندران تصریح کرد: امسال از فرودگاه‌های مازندران در پروازهای ورودی و خروجی، مسافران ورودی و بار مسافران رشد چشمگیر را در مقایسه با سال گذشته شاهد بودیم. وی تشکیل ستاد تسهیلات نوروزی در فرودگاه‌های استان و انجام زیرساخت‌ها برای رفاه حال مسافران نوروزی را مناسب ارزیابی کرد و گفت: در هر سه فرودگاه ساری، نوشهر و رامسر و با توجه به این‌که استان مازندران قطب گردشگری کشور است، پیش‌بینی مسافران نوروزی از طریق پرواز صورت گرفته بود.
مشاءزمینی با اشاره به این‌که پارسال افزایش چند خط پروازی داخلی از فرودگاه ساری برای رفاه حال هم‌استانی‌ها انجام شد، افزود: می‌کوشیم که در سال 95 شاهد برقراری چند خط پروازی خارجی از فرودگاه بین‌المللی ساری باشیم. مدیرکل فرودگاه‌های مازندران یادآور شد: فرودگاه‌های نوشهر و رامسر نیز از سال‌های گذشته شاهد مسافران نوروزی و گردشگران زیادی بوده و امسال در این دو فرودگاه در غرب مازندران مسافران و گردشگران نوروزی از طریق پرواز انجام شد.